Instaláterské služby a práce

Nabízíme vám kompletní nabídku instaláterských služeb. Kvalitu našich služeb zaručuje množství certifikátů a oprávnění. Provádíme cenové nabídky, návrhy rozvodů, práce v novostavbách, opravy a výměny jak plynových tak vodovodních rozvodů teplé i užitkové vody. Taktéž nabídky a provedení instalací pro ohřev pomocí solárních panelů. Běžné související stavební úpravy si provádíme sami bez subdodavatelů, což snižuje náklady na dílo.

Voda

Provádíme rozvody pitné i užitkové vody, výměny starého potrubí (stoupačky, ležaté potrubí). Napojení studničních vrtu do domovních rozvodu, výměny studničních čerpadel. Prostě vše co se týče dopravy vody v materiálech plast, měď, pozink, nerez.


Plyn

Naše firma dělá rozvody plynu a plynového topení v rodinných domech, včetně prodeje materiálu, dovozu, dopojování teplovodních krbů, kotlů a podlahového topení.
Dále provedíme rozvody plynu v průmyslových halách, montáže teplovzdušných agregátu, infrazářičů.
Provádíme záruční i pozáruční opravy a servis na plynové spotřebiče


Topení

Instalujeme tepelné zdroje kvalitních značek a vytvoříme kvalitní rozvod tepla na základě návrhu, který vám můžeme zpracovat. V rámci topení instalujeme nejen kotle na kusové dřevo, ale také teplovodní krbové vložky, kamna, automatické kotle značek Verner a Attack, kotle na tuhá paliva a plynové kotelny. Součástí naší nabídky je také revize kotlů značek: Viadrus, Banador, Attack.


Solární kolektory

Tepelná solární technika se stává nedílnou součástí domovní techniky. Solární kolektory firmy Reflex mohou být použita nejen k ohřevu teplé vody, ale i pro podporu vytápění. Správně navržené zařízení může pokrýt 50 až 60 % spotřeby energie na ohřev teplé vody. Ale i kombinace využití solární energie pro ohřev teplé vody a podporu topení se díky lepší tepelné izolaci staveb stává stále žádanější. Dodáme veškeré potřebné komponenty pro realizaci solárních systémů. Z našich komponent sestavíte jak jednoduché a levné solární systémy, tak i komplexní a vysoce automatické sestavy.


Zemní práce

V rámci nabídky komplexních služeb děláme také zemní výkopové práce. Jedině tak můžeme nabídnout našim zákazníkům provedení díla od A až po Z. Pro zemní práce používáme traktorbagr JCB 4CX a když není zbytí tak maličkého prdikopa, který je šetrný k okolí a je schopný pracovat i v úzkých prostorech.


Centrální vysavače

Centrální vysavač - důmyslnější způsob zachování čistoty Rozdíl oproti klasickému vysavači je veliký. Klasický vysavač zpětně vyfukuje do prostoru prachové mikročástice, které tak znovu cirkulují ve vzduchu. Nový centrální vysavač HUSKY odstraňuje veškerý prach beze zbytku, pohltí dokonce i ty nejmenší částečky.

Čistěji - dokonce i nejmenší částečky jsou pryč

Motor centrálního vysavače si můžete nechat nainstalovat ve sklepě, garáži, dílně, sušárně, ve skříni atp. Odtud je vedeno potrubí k vysávacím zásuvkám rozmístěných po domě tak, aby 9m dlouhá hadice dosáhla všude tam, kde je potřeba vysávat. Přes kontakty v zásuvce a bezpečný 24V okruh se sepne výkonný motor centrálního vysavače. Vysávání probíhá v tichosti a bez námahy. Manipulaci s těžkým a rozměrným vysavačem nahraďte lehkou a ohebnou hadicí. Přestaňte za sebou vozit špatně pohyblivý vysavač, který do všeho naráží. Klasický vysavač několikrát pohltí stejné prachové částice, protože některé se zpětně dostanou do prostoru. Centrální vysavač HUSKY Vás zbaví prachu dokonale a Váš domov zůstane déle uklizený. Jinými slovy řečeno, méně uklízení a více času na něco jiného - přestaňte přemisťovat prach kolem sebe a začněte vysávat s HUSKY!